foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

Przedszkole nr 13 Kokoszyce

Bezpieczna droga do przedszkola - konkurs plastyczny

W październiku br został zorganizowany konkurs wewnątrz przedszkolny " Bezpieczna droga do przedszkola". W konkursie wzięły udział dzieci z grupy 5 latków, i 5,6 latków. Wyróżnienie w grupie 5 latków otrzymała Natalia Hibner, natomiast w grupie 5,6 latków wyróżniono pracę Anastazji Koniorczyk. GRATULUJEMY!

Konkurs Przyrodniczo - Ekologiczny

10.04.2018r. w naszym przedszkolu przyprowadzono Konkurs Przyrodniczo - Ekologiczny dla dzieci z wodzisławskich przedszkoli. Do konkursu przystapiło 10 przedszkoli. były zagadki, pytania losowane przez uczestników i zadania do wykonania. Dzieci mogły wykazać się wiadomościami na temat: smogu, recyklingu, segregowania śmieci  oraz świata roślin i zwierząt.

I miejsce zajęła dryżyna z PP nr 1 w składzie: Marta Pietraszek i Paweł Wilkanowski. Dzieci przygotowały panie: Marta Kuźnik i Joanna Kamyk.  II miejsce dla Małgorzaty Zielinskiej i Kamila Swobody z PP nr 19. nauczyciel - Joanna Pinecka. III miejsce wywalczyła drużyna p. Jadwigi Matuszek z PP nr 18 w składzie: Maja Gunerka i Wojciech Wałas. GRATULUJEMY! Wszyscy uczestnicy otrzymali prezenty i dyplomy. Dziękujemy za udział w naszym konkursie.

Przedstawiciele Rady Rodziców w roku szkolnym 2017/18

Na zebraniach z wychowawcami grup, które odbyły się 14 września br. wybrano przedstawicieli Rady Rodziców we wszstkich grupach.

Grupa 3,4 latków : Weronika Sobol, Izabela Marek, Anna Olejniczak;

Grupa 4,5 latków: Jolanta Korzec, Barbara Gontarczyk, Katarzyna Michnik;

Grupa 5,6 latków: Anita Kowol, Izabela Klimek, Katarzyna Kozielska.

Życzymy owocnej współpracy.

Podkategorie

Copyright 2018  Przedszkole nr 13 Kokoszyce